Albania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

ANALIZA: “Këto janë vatrat e konfliktit gati për të shpërthyer sërish”. A kanë bazë reale zërat për një luftë të re që po mbërrin në Ballkanin pa amerikanë?

 • mirel
  mirel

  Sipas ketij spiunit grek te Ramutit, qytetareve te Ballkanit ju ka ardhur ne maje te hundes me BEne.
  Po me qeverite e tyre mafioze, tradhetare, bashkepunetore te mafies ruso serbe, kontrabandiste, hajdute dhe maskarenj te ndyre, asnje re e erret ne mendjen e popullisve te Ballkanit.
  Loje e bukur kjo per Ramutin. Na del dhe se Ramuti dashka te bashkoje Shqiperine e madhe nen Logon Open Ballkan. Me Serbine me sa duket, po ky thote me Kroacine.
  Kroacise i ha bajgat Serbia. Aty ku do te hapet Serbia eshte vetem Shqiperia. Asnje vend tjeter nuk e lakmon dot, se kercet prape nga e para

  Reply to this comment