Albania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Bukuroshja e Policisë së Kosovës qenka fanse e këtij reperi, publikon foto

Policja kosovare fanse e reperit të njohur.

Linda Aliu, njihet si policja më seksi në vend. Për të, kanë shkruar edhe mediat ndërkombëtare.

Por, këtë herë ajo ka marrë vëmendjen me një postim në Insta Story. Ajo duket se është fanse e reperit Getinjo.

E njëjta ka publikuar një video nga vetura, ku dëgjohet kënga e reperit, dhe e ka etiketuar të njëjtin në postim.

Dyshja e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram. Nuk dihet nëse kanë lidhje familjare, meqë e kanë mbiemrin e njejtë, apo kanë shoqëri mes vete.