Albania

Harry dhe Meghan mungojnë në ngjarjen përkujtimore për Lady D

NJU-JORK, 11 tetor /ATSH-ANSA/ – Princi Harry dhe bashkëshortja e tij, Meghan, nuk do të marrin pjesë në një ngjarje përkujtimore të organizuar për Princeshën Diana, në Britaninë e Madhe, sipas disa medieve amerikane që cituan burimet e tyre.

Ngjarja, e organizuar nga Princi Ëilliam, duhej të përkonte me prezantimin e statujës së Dianës korrikun e kaluar në Pallatin Kensington, por u shty për shkak të COVID-19.

“Nuk është planifikuar që Harry dhe Meghan të shkojnë në BM për një ngjarje private për donatorët”.

Nëga ana tjetër, në këtë ngjarje do të jenë të pranishëm shumë persona të famshëm, si Elton John, miku i vjetër i Dianës, anëtarë të familjes Spenser, si edhe donatorë që kontribuan në financimin e statujës./ /ervo/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Football news:

Gary Lineker: I don't understand why Lacazette doesn't play anymore. Probably there must be a reason, but I don't see it
Infantino about the World Cup every 2 years: The pros are obvious. When it was decided to hold it once every 4 years, there were 40 teams, and now 211
Arteta on 2-2 with Crystal Palace: Arsenal dominated at the beginning, but lost control of the game
Ben Foster: Being a goalkeeper, you think: Lord, don't let Salah get through. He is one of the best players in the world at the moment
Neville about Manchester United: Ask Sulscher in a personal conversation if he would like to return last year's squad, and he will say yes
Pique organized the Balloon World Cup. It's simple: you can't drop 🎈 on the floor. Although who said just?!
Lacazette on the goal in the 95th minute: Arsenal showed character. I have to work to get time