Albania

Inter dhe PSG po e bëjnë shkëmbimin spektakolar

Një yll dhe 65 milionë euro, Barella tranferohet te PSG.

Lajm bombastik nga Spanja, Inter dhe PSG kanë gati shkëmbimin e merkatos së verës.

Nicolo Barella është njëri nga lojtarët më të kërkuar falë paraqitjeve mbreslënëse me Interin.

Interesim për Barellan kanë shfaqur Real Madrid, Chelsea dhe Manchester United, ndërsa garës i është bashkuar edhe PSG.

Portali i njohur spanjoll për transferime Don Balon, ka lëshuar një lajm bombastik duke raportuar se Nicolo Barella mund të transferohet në Paris verën e ardhshme.

Don Balon shkruan se PSG ka përgatitur ofertën joshëse për Interin për Barellan.

Parisienët do tia ofrojnë Interit kartonin e Gergionio Wijnaldum dhe 65 milionë euro në këmbim të Barellas.

Neroaxurët janë në krizë financiare dhe nuk ia kanë mbyllur derën këtij operacioni.

Football news:

Pavel Nedved: Racists need to be identified with the help of cameras. This is necessary in today's world
Joan Laporta: There will be no transfers for the sake of transfers. We will have reference players who will return the feeling that Barcelona is very strong
Tuchel about Werner: We can't wait for the player to find himself. We want to release those who are in shape
Coach Angera about 1:2 with PSG: I support VAR, he corrects 70-80% of mistakes. But it's bad when you're in these 20%
Real Madrid is ready to pay Pogba 14 million euros a year, Manchester United - 20 million. The midfielder can leave the English club in the summer for free
Pochettino on 2:1 with Angers: Mbappe decides the outcome when PSG needs it
And to show what a donkey kick is in football? 50 Years ago in England they scored the best goal of the season