Albania
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Kështu është veshur Arta Bajram për të shkuar me votua!

Këngëtarja kosovare e cila ka kohë që nuk është aktive në muzikë siç ishte është treguar më shumë aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja nga Prishtina kohët e fundit po merr mjaftueshëm vëmendje me paraqitjet e saj të cilat i tregon edhe në instagram, përcjell ORAinfo.

Ani pse pëlqehet shumë për muzikën që ka prodhuar ndër vite, Arta ka zënë vend në mediat rozë duke u kritikuar shumë për ndryshimet në pamjen e saj të jashtme.

Dje janë mbajtur zgjedhjet lokale në Kosovë dhe Arta e ka kryer obligimin e saj si qytetare.

E rregulluar bukur dhe e veshur me shumë stil, Ara ka shkuar për të votuar.

Kaq joshëse është dukur ajo ditën e zgjedhjeve. /ORAinfo/