Albania

Milan dhe Barcelona në “luftë” për lojtarin e Man Utd

Barcelona dhe AC Milan do të jenë në garë për të nënshkruar me Jesse Lingard nëse ai largohet nga Manchester United në një transferim falas verën e ardhshme.

Lingard refuzoi ofertën e një kontrate të re nga United muajin e kaluar në mënyrë që ai të peshonte opsionet e tij para se të merrte një vendim për të ardhmen e tij,përcjell ORAinfo.

Mesfushori 28-vjeçar nga Anglia donte të shihte se sa kohë iu dha nga Ole Gunnar Solskjaer pas nënshkrimeve të Cristiano Ronaldos dhe Jadon Sancho, pasi kishte kaluar gjysmën e dytë të sezonit të kaluar në huazim në West Ham./ORAinfo/

Football news:

Miranchuk's agent about Alexey's playing time: Serie A is a tough championship. Gasperini's totalitarianism and conservatism also play a role
Koeman will not be fired because of the defeat by Real Madrid. The future of the Barca coach depends on the matches with Rayo, Alaves and Dynamo Kiev
Real Madrid are masters of adaptations (and Modric is their king). Barcelona are hostages of Koeman's ideas (well, enough canopies already!)
Junior Marketing manager vacancy in the Creative Studio
Ruediger is in talks with Man City, PSG, Juventus and Tottenham
Manchester United's chaotic pressure failed. And Firmino is the main hero of the defeat from those who are not called Mo Salah
Bergomi about the draw in the Inter - Juventus match: With Lukaku, Inter would have won 3-0