Albania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Nuk pritej, te kjo skuadër dëshiron të transferohet Cavani

Sulmuesi uruguaian i etur për të shkuar në Camp Nou.

Edinson Cavani do të bëhet agjent i lirë në verën e vitit 2022 dhe, sipas The Times, sulmuesi uruguaian dëshiron të transferohet te Barcelona, përcjell ORAinfo.

Një lëvizje në Camp Nou në janar është diskutuar, por 34-vjeçari pritet të kalojë sezonin në Manchester United përpara se të marrë një sfidë të re./ORAinfo/